Veiling badmuts van Ranomi Kromowidjojo tbv KWF

Created with Sketch.

[maxbutton name=”Naar veiling”]Lid van de Watervrienden Assen Jan Venema heeft begin deze maand met zijn familie de Alpe d’ Huez beklommen in het kader van de Alpe d’Huzes 2017. Het doel van de beklimming was om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding, zodat er nog meer onderzoek gedaan kan worden naar de ziekte kanker. Zijn uiteindelijke wens is dat kanker in de toekomst een ziekte wordt die te genezen is.

Hieronder een persoonlijke toelichting van Ingrid Venema.

Vorig jaar werden wij in de familie van dichtbij geconfronteerd met uitgezaaide borstkanker bij mijn schoonzusje en de diagnose dat het alleen nog maar gerekt kon worden, maar niet meer beter kunnen maken. Tja dan staat je wereld ineens op zijn kop en alles wat zo gewoon was, is dat ineens niet meer. Mijn schoonzusje is door een diep dal gegaan, maar is inmiddels stabiel en heeft nog een paar jaar gekregen, zij is 44 jaar en moeder van drie jonge kinderen. Wij willen haar dan ook nog lang in ons midden houden, we weten dat verder onderzoek in haar geval geen zin meer heeft. Maar hopen wel dat andere gezinnen in de toekomst nog wel een kans krijgen om voor te vechten, door nieuwe onderzoeken mogelijk te maken.

En dus zijn wij gaan trainen. Mijn man, onze zoon Mika van 13 en onze dochter van 10 jaar zijn lopend de berg op gegaan en ik ben zelf op de fiets naar boven gegaan. Het was een geweldige tocht, zeker zwaar omdat het flink stijgt, maar zo bijzonder om onderweg de saamhorigheid te merken onder alle deelnemers. In alle bochten wordt je door mensen toegejuicht, wat je zeker op de been houdt. Onderweg hebben we allemaal lieve mensen ontmoet, ontroerende verhalen gehoord waarom mensen hieraan mee deden. Kortom meer dan de moeite waard dat wij hieraan mee hebben gedaan.

Om zoveel mogelijk geld in te zamelen, zijn we heel creatief geweest en hebben allerlei dingen gemaakt en verkocht. Ook hebben we spullen van bekende sporters gevraagd en gekregen. De vader van Ranomi Kromowidjojo is een ex-collega van mij. Dus toen ik hem vroeg of hij Ranomi wilde vragen, hebben zij heel spontaan ja tegen onze actie gezegd. We hebben een gesigneerde badmuts van Ranomi Kromowidjojo gekregen, met haar handtekening aan de ene kant en op de andere kant de handtekening van haar partner Ferry Weerdman. Wij hopen een mooi collectors-item voor de liefhebber. Het bedrag dat de liefhebber er voor wil betalen kan rechtstreeks op onze actiepagina gestort worden, zodat helder is dat de volledige opbrengst ten goede komt aan het goede doel. Wij hopen natuurlijk op een mooi bedrag.

Wij als zwemvereniging vinden dit een prachtig doel en een zeer knappe prestatie. Daarom ondersteunen we deze actie met het hosten van de veiling en het geven van publiciteit. De veilingsite vind je hier: veiling badmuts Ranomi Kromowidjojo. Help allemaal mee!

Mocht je meer over de actie willen lezen, dan verwijzen we je naar de actiepagina’s waar je van alle info kunt vinden:

Hieronder de foto van Ingrid en haar team in teamkleding, en de foto van de badmuts van dichtbij genomen, alsook, de foto waar ze de badmuts in ontvangst nemen bij de ouders van Ranomi thuis.